Co by byl kotvičník bez guarany? Jen nedokonalá polovička

Stejně jako lidem se ve většině případů při párovém soužití daří lépe, i bylinky lépe fungujíspojí-li se síla několika z nich do jednoho přípravku. V něm mohou na jednu stranu kompenzovat své nedostatky, ale také zesílit účinky působící na konkrétní neduh. Výsledkem je pak dokonalá chuť, ale i jedinečné působení, které si rychle zamilujete.

Pořiďte si již ověřený namixovaný koktejl pro vaši energii

Abyste z obou rostlin získali to nejlepší, není nutné experimentovat. Jednoduše si pořiďte již hotovou směs s ověřenými účinky, které na svém organismu pocítily již stovky uživatelů před vámi. Dvě nejefektivnější bylinky dodávající sílu, energii a co je důležité zejména pro pány také potenci, jsou připraveny v ideálním poměru pro to, aby vám pomohly. Prášek z guarany a kotvičníku sestávající z namletých částí obou těchto rostlin si můžete přidat jednoduše do ranní kaše anebo si z něj připravit rozmícháním ve vodě chutný nápoj. Ten vám pomůže předcházet mnoha tělesným neduhům, ale také dodá potřebnou energii a vitalitu.

Co umí kotvičník?

Kotvičník je odpradávna kromě potíží s močovým měchýřem používán také k léčbě neplodnosti a ztráty sexuální touhy. K tomu je využívána jeho schopnost zvyšovat v mužském organismu hladinu testosteronu. Výhodou je, že si jej můžete vypěstovat i sami doma, protože tato rostlina je poměrně nenáročná a roste i v našich podmínkách. Mnohem jednodušší a rychlejší je ale pořízení již hotového prášku z kotvičníku či předem naplněných kapslí. Pro tyto účely je totiž využíván mnohem kvalitnější kotvičník z Bulharska, který má při svém růstu více sluníčka než ten, který si vypěstujete sami na zahrádce.

A čím se může pochlubit guarana?

Na pěstování guarany v domácích podmínkách můžete rovnou zapomenout. Jde totiž o liánovitou rostlinu pocházející z Jižní Ameriky, která vyžaduje pro svůj růst úplně jiné klimatické podmínky, než ty, které jí mohou nabídnout naše končiny. Její účinky na lidský organismus jsou zejména stimulační. To znamená, že mu dodává potřebnou energii a pomáhá bojovat s nejen s civilizačními chorobami, ale i ztrátou chuti do života. Guarana je tak skvělým prostředkem pro zbavení se deprese a zajištění dostatečného množství energie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *