Nechce se vám vařit? Vyzkoušejte krabičkovou dietu!

Určitě jste již slyšeli o krabičkové dietě čili dietě v krabičce. Pokud si myslíte, že krabičkové diety jsou určeny pouze těm, kteří chtějí nebo potřebují redukovat svou hmotnost, mýlíte se. Dieta v krabičce Praha nabízí kromě dietních programů určených speciálně na redukci hmotnosti také jídelníček zdravé výživy, tedy vyvážený jídelníček na dlouhodobé stravování úplně pro všechny. Zdravá strava jídelníček je určen těm, kteří nepotřebují hubnout, ale chtějí se stravovat zdravě a pestře. Zdravá výživa jídelníček je určena také těm, kteří na vaření nemají čas, nebo jen prostě vařit nechtějí. 

Dárkové poukazy

Krabičková dieta Praha nabízí i možnost darovat zdravý životní styl i vašim blízkým. Stačí si vybrat některý z stravovacích programů (dietní program nebo jídelníček zdravé výživy) a objednat dárkový poukaz. Je to velmi jednoduché – stačí vyplnit objednávkový formulář na příslušné internetové stránce. 

Přestože vám dietu v krabičce tým krabičkové diety Praha doručí až k vám domů (zdarma či za mírný poplatek) můžete se také rozhodnout pro osobní odběr na stanovených odběrových místech. Pro upřesnění je třeba uvést, že dieta v krabičce Praha je určena Praze a Středočeskému kraji.

Dieta i škola zdravého stravování

I když je v názvu stravování prostřednictvím krabiček na jídlo slovo dieta, není krabičková dieta zdaleka určena jen těm, kteří chtějí zhubnout. Cukrovka, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a další civilizační a chronická onemocnění jsou přímo předurčena k tomu, aby se jejich nositelé začali stravovat zdravěji. Důležité je, že jak dietní programy, tak zdravá výživa jídelníčekjsou sestaveny opravdu velmi pestře. Zatímco pro některé může být dieta v krabičce první krok ke ztrátě nadbytečných kil, někdo zkušenost s krabičkovou dietou Praha bere jako školu zdravého stravování. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *