Toaletní papír Jumbo umí někdy vyprávět, po čem zaměstnanci touží

Zaměstnanci tráví v práci až třetinu svého života. Někdy i více. Firmy, které pochopí, jak důležité je o ně pečovat, pak u sebe udrží ty nejlepší. Starejte se o své zaměstnance a oni se postarají o váš business.

Firma není jen o plnění důležitých úkolů, které jí přináší benefity. Musíte též pečovat o zaměstnance a plnit jim to, po čem touží. Třeba pak nebudou toužit po větším platu, ani po odchodu ke konkurenci. Někdy jsou touhy větší – třeba lepší firemní automobil. Někdy naopak zdánlivě přízemní, přitom však životně důležité. Myslíte si, že není důležité, aby zaměstnanci na toaletě našli vždy toaletní papír? Jak zajistit, aby pořád nedocházel? Firma Jarico vám dodá toaletní papír Jumbo v obřích, zdánlivě nekonečných rolích. Nekonečnými sice nejsou, ale 105m, 170m a 250m náviny hned tak nedojdou. Rozhodně ne několikrát za den. Jumbo ­– toaletní papír je možná tím prvním krokem, kterým uděláte své zaměstnance spokojenějšími.

Dokonalá hygiena ve firmách funguje

Nešetřete na hygieně v zaměstnání. Klasické ručníky nahraďte papírovými. Zaměstnancům pořiďte i hygienické kapesníky Nechte je třeba v umývárně. Dejte do ní též krém na ruce. Vaše zaměstnankyně se začnou cítit jako královny a toto pracovní prostředí je bude bavit.

Ať vaše firma voní

Rozmístěte po firmě vůně. Vonný program byste měli naplánovat stejně jako ve výrobním podniku mazací plán strojů. Měňte pravidelně vůně v dávkovačích, ať vaše firma krásně voní. Nemusíte si nechávat vyrábět firemní vůni na míru. Ale rozhodněte se pro nějakou a tu všude používejte.

Vybavte se pytlemi a pytlíky

Pytle dávejte do košů a nechte je denně vynášet. Pytlíky by však neměly chybět ani na dámské toaletě. Instalujte na zeď hygienické sáčky na dámskou hygienu. Jde o další maličkost, která z vás dělá lepší a vůči zaměstnancům pozornější firmu. A z takových firem zaměstnanci neodchází.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *