Farmářské produkty s rozvozem až domů

Domácí klobásky chutnají úplně jinak než ty ze supermarketu. Stejně tak mléčné výrobky z kvalitního kravského, kozího i ovčího mléka jsou velmi odlišné od toho, co pořídíte v běžném obchodě. Chuť je bohatší a plnější. Jenže kde takové potraviny kupovat?

Zájem o mléko, vajíčka, zeleninu i maso z farem stoupá. Ve větších městech dnes není problém najít prodejnu lokálních farmářů, případně nějaký obchod se zdravou výživou, kde seženete tyto produkty. Kde je ale koupit v menším městě, či pokud žijete na vesnici? Bydlíte-li v jižních Čechách, máte vystaráno, můžete si totiž objednat rozvoz.

Farmářské potraviny nakoupíte v Táboře

Farma u Ivušky je prodejna s pobočkou v Táboře, nabízené farmářské produkty ovšem rozváží i okolo tábora a v jižních Čechách. Poplatek za rozvoz je pouhých 50 korun, pokud nakoupíte nad šest stovek, dovoz máte zdarma. Po domluvě je možné zajistit i dovoz do Písku, Prahy či některých lokalit cestou. Farma u Ivušky se tedy stará, aby si farmářské produkty mohlo dopřávat větší množství lidí.

Nakupte pro celou rodinu na jednom místě

Udělat nákup za šest set a mít dopravu zdarma je rozhodně reálné, protože výběr je obrovský. Farmářské výrobky zahrnují domácí ovoce a zeleninu, pečivo, mléčné výrobky i maso a uzeniny od lokálních malých farmářů. Všechny výrobky jsou vyráběny s láskou a péčí ručně v regionu jižních Čech.

Myslí se i na zákazníky se specifickými stravovacími potřebami, v sortimentu pečiva najdete například řadu bezlepkových výrobků. V sekci zdravé výživy zase zdravé mlsání. Můžete si pořídit i kvalitní základní potraviny jako bio rýži, špaldovou mouku apod.

Investovat do kvalitních potravin se vyplatí

Pokud bychom na něčem neměli šetřit, je to právě strava. Na kvalitu našeho života má velký vliv, i když si to častokrát neuvědomujeme. Rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy z Farmy u Ivušky vám pomůže prožít život naplno a ve zdraví díky kvalitním potravinám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *