Kuličky, které zlepší vaše pánevní svastvo

Sexuální pomůcky jsou v dnešní době v domácnostech stejným standardem podobně jako mikrovlnky nebo kávovary. Ne každá taková hračka však může mít více užitečných funkcí najednou.

To ovšem není problémem venušiných kuliček, které jsou vhodné nejen k ukojení sexuálních potřeb, ale mohou zároveň fungovat i jako pomůcka ke cvičení pánevního svalstva.

Není to žádná novinka

Vzhledem k tomu, že svět už zná venušiny kuličky zhruba 1500 let, nejedná se o žádnou novinku na trhu. Dříve se vyráběly hlavně ze dřeva, luxusnější modely pak ze slonoviny. Dnes je nejčastěji koupíte v kovové či latexové formě.

Existuje celá řada druhů kuliček, které se odlišují nejen v rámci povrchu, ale také velikostí, hmotností a rovněž počtem. Jako standard se bere dvojice venušiných kuliček. Na pultech erotických obchodů však můžete běžně narazit i na produkty obsahující více než dvě kuličky či naopak jednu venušinu kuličku.

Jedná se o nástroj, který se aplikuje nejčastěji do pochvy, ovšem kdo má chuť, může si s pomocí kuliček nechat dráždit i nervová zakončení v konečníku. Ať už preferujete první nebo druhou variantu, vždy po použití kuličky dle přiloženého návodu důkladně umyjte a vraťte do originálního obalu. Předejdete tak případným zdravotním problémům.

Prevence proti inkontinenci

Je pravdou, že prapůvodně sloužily venušiny kuličky jako nástroj k uspokojování, ale relativně nedávno se zjistilo, že jsou i skvělou cvičební pomůckou.

Při správném používání mohou být velice nápomocny při boji s inkontinencí, která trápí miliony žen po celém světě. K tomu, aby byly opravdu užitečné, se musí používat s železnou pravidelností.

Cvičení s nimi je principiálně velice jednoduché, i když reálně to může být někdy dosti namáhavé. V podstatě stačí zasunout kuličky do pochvy a pak už se jen snažit je udržet uvnitř co nejdéle. Hlavně pro dámy, které mají hodně povolené svaly pánevního dna, to je makačka.

Přes internet

Venušiny kuličky se dají koupit v podstatě v jakémkoliv obchodě s erotickým zbožím, ale naprostá většina žen si je objednává přes internet. Nemusí se díky tomu cítit trapně. U nás je nejlepší k nákupu využít sexshop Sexio.cz, který mnoho zákaznic a zákazníků má za nejdiskrétnější eshop v ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *